GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

"Güvenli alışveriş" ilkesi ile geliştirilen web sitemiz, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 256 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza iletilir. Böylece kredi kartı ve şifre bilgileriniz sadece bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, başkaları tarafından görüntülenemez ve aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da kesinlikle depolanmamaktadır.

 Sitemiz üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmekte olmanın güvenini yaşayabilirsiniz. Bundan emin olmak için sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü görmeniz yeterli olacağı gibi, Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit işareti; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edebilirsiniz.

Güvenli alışverişin adresi www.alchera.com deneyimlerinizi ve sorularınızı online@alchera.com  adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

İşleminiz Yapılıyor...